Mehmet Kıratlı Production

National Geographic Türkiye Birinciliği ve bunun gibi bir çok ödülü olan KIRATLI’nın eserleri saygın dergilerde yayınlanıp TV programlarına konu olmaktadır.

"HAYAT ÇEKİLMEYE DEĞER"

Sloganıyla yola çıkan şirketimiz, hayatımızda ölümsüzleştirilmesi gereken ne kadar çok güzelliğin olduğunun farkındalığıyla hareket etmektedir. Güzel bir elbise, harika bir manzara ya da sevdiğimiz insanlara almayı düşündüğünüz bir hediye, yeni doğan bir bebek, yeni evlenen bir çift, balonla gezintiye çıkmış bir maceraperest, şirketini dünyaya tanıtmak isteyen bir CEO, ürünlerini e-ticaret sitesinde satmak isteyen bir girişimci ya da dünyaya kuş misali yukarıdan bakmak isteyen bir doğasever ve bunun gibi ölümsüzleştirilmesini istediğiniz anlarda MEHMET KIRATLI PRODUCTION olarak profesyonel ekibimizle ve yeni ve yaratıcı fikirlerimizle her zaman yanınızdayız...


 

Aliquam erat

Morbi ligula porttitor a, dolor. Aenean non eros cursus ante. Ut eget enim. Etiam commodo nec, sagittis tortor ante volutpat facilisis, wisi accumsan sit amet, consectetuer dignissim, sapien tristique velit.

Fusce wisi

Donec suscipit vitae, vestibulum iaculis. Nam nunc interdum wisi sapien sed enim aliquam tempor varius, scelerisque fermentum sapien quis lacus.

Curabitur at est. Ut vestibulum et, nonummy enim dolor tincidunt eget, molestie placerat, nisl nulla sed enim fringilla orci. Etiam et nisl neque vitae wisi a augue egestas velit. Cras suscipit, erat volutpat. Nullam in faucibus in, dolor. Nulla facilisis neque, a lacus. Quisque nulla. Pellentesque sem pede id tortor.

Mauris aliquet

Donec tempus ultrices, velit in risus. Nunc a ante imperdiet id, ante. Proin gravida sem. Nam eu viverra neque, congue risus vehicula lectus. Nam at sapien vitae fringilla non, tristique congue.

Nulla nec scelerisque pede placerat quam. Mauris aliquet mi quam nec sapien accumsan at, ligula. Sed sed wisi at risus elit iaculis nec, iaculis mi. Fusce nulla mi, nec dui. Suspendisse dolor fermentum quis, massa. Vivamus euismod.

Nunc semper

Morbi risus ante ipsum primis in faucibus volutpat, velit wisi, sed est. Sed aliquet mi ipsum non leo. Donec accumsan rutrum, urna turpis sagittis eu.

Nunc mollis. Sed pellentesque auctor tortor non ipsum. Nulla malesuada. In hac habitasse platea dictumst. Nunc semper, nisl pellentesque leo. Cras tincidunt rutrum et, porttitor sem ipsum, vel pede. Etiam aliquet, diam ut tellus ante ipsum pharetra elementum.

Etiam urna

Sed fringilla sit amet nunc. Sed tristique velit, vitae risus ornare velit nec nisl. Vestibulum scelerisque rhoncus purus.

Aenean ut ligula. Sed faucibus, justo sem, posuere vitae, placerat ante. Duis a erat. In viverra venenatis interdum, dolor in felis sollicitudin arcu. Etiam aliquet, arcu ac turpis eget.


BİYOGRAFİ

1978’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Elektrik Meslek Yüksek Okulu’ndan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ile Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümlerini bitirdi.

Çocukluk yaşlarından itibaren sanatla ilgilenen Mehmet KIRATLI görsel sanatlara ilk adımı fotoğraf çekerek ve video kayıtları alarak başladı. Daha sonraki yıllarda görsel sanatların icra edildiği, paylaşıldığı, sevildiği ve konuşulduğu ortamlarda bulunmaktan büyük keyif aldı.

Mehmet Kıratlı Production firmasının sahibi olan KIRATLI, İstanbul’daki stüdyo ve atölyesinde, akademik kariyere sahip, kendi konusunda uzman ve ödüllü eğitmen kadrosuyla, temel-ileri seviye fotoğrafçılık, yönetmenlik, videographer, photoshop, video edit ve stüdyo fotoğrafçılığı eğitimleri düzenlemekte, geleceğin fotoğrafçılarını ve yönetmenlerini yetiştirmektedir.

Kısa filmler, tanıtım filmleri, reklam filmleri ve müzik klipleri çekmektedir. Ayrıca özel gün ve davetlerde fotoğrafçılık, düğün klibi çekimi, kurumsal kimlik çalışmaları ve organizasyon hizmetleri veren KIRATLI şu anda Bengü Türk TV’de yayınlanan ve çekimlerin kamera arkasını anlatan “Hayat Çekilmeye Değer” adlı bir program yapmakta ve fotoğraf sevgisini dünyaya yaymakta, yaptığı bazı organizasyonların kamera arkasını da kayda alarak ölümsüzleştirmektedir.


Mehmet Kıratlı Production olarak; Çatalca Kaymakamlığı, Büyükçekmece Belediyesi, Dunlop Ayakkabıları (Euromar), Phosphorion Otelleri, Empire Suite Hotels, Point Hotel, Mado, Güllüoğlu, Shaped Fruit, Emin Pastaneleri, Çiğ Köfteci Ömer Usta, Güney Restaurant, Kapında Lezzet, Şirin Fırın, Bizce Köfte, Mamoste Künefe, Chicken Salads, Ekin Börek, MY’S Catering, Fitchi House, Tüm Şirketler Grubu, Mekatronik A.Ş., Tümpa A.Ş., Asya Göz, ADS Mühendislik (ABB Electric), EPAŞ Yapı, KAR Plastik, ACK Aydınlatma, Ortaklar Aydınlatma, Sorel Led, Nazlı Kristal, Kendal Lighting, Era Lighting, Global Lighting, Rika Aydınlatma, Jasmine Art House, Naz Sanatevi, GHC Health Tourism, Globed E-Learning, Pavlino Kuyumculuk, Oroline Kuyumculuk, Mono Lighter, İri Adama Ayakkabı, Vebox, ADSParc, Sonnokta Matbaa, Kürksan, Kinzi Tekstil, Valour Tekstil, Gem Volante, Gauche Gömlek, Yağlıca Tekstil, Massimina Shoes, Mini Moda Çocuk Giyim, Redro Valiz, Bütüncül Değişim Akademisi, Huunty Mobile Applications, Monami Konakları, Keller Williams Gayrimenkul Danışmanlığı, Summer Fit, Destino Limousine, Meridyen Oto, Byzens Organizasyon, Y23 Organizasyon, Yasmin Davet, Sirocco Tours, Gazeboflowers, Düş Bahçesi, Kaptan Yavuz Yatching, Fohow Türkiye, Breezecoin, Eggbaby, OMS defence, Gürses Şirketler Grubu, Neova Sigorta, Homm Bitkisel, One More, NCM International, Jeunesse Global Türkiye, Oxo Global, AYM net ve daha birçok kurum ve firmanın kurumsal kimlik çalışmaları, katalog çekimleri, ürün katolog çekimleri, ürün konsept çekimleri, web tasarımları, sosyal medya yönetimleri, tanıtım filmleri, düğün, davet ve organizasyon projelerini yapmıştır.


Mehmet Kıratlı Production

Uludağ Üniversitesi, Çorlu Kültür Sanat Derneği, Gemlik Yaşam Derneği, Büyükçekmece Fotoğraf Derneği, Doğa Koleji, Masterpiece ve bunun gibi bir çok dernek ve okulda konferans ve sunumlar yapan Mehmet KIRATLI, ayrıca Ajda Pekkan, Zülfü Livaneli, Sezen Aksu, Hande Yener, AYNA – Erhan Güleryüz, Jale, Ahmet Selçuk İlkan, Çocuk Kalpler Kumpanyası, Cengiz Kurtoğlu, Halil Sezai, Zara, Gökhan Türkmen, Coşkun Sabah, Koray Avcı, Ümit Besen, Selami Şahin, Linet, Yıldız Tilbe, Kıraç, Hakan Altun ve birçok sanatçının konser çekimlerini yapmıştır. KIRATLI, DMC Müzik ve benzeri müzik firmalarının sanatçılarının çekimlerini ve de albüm tasarımlarını yapmaktadır.

Seren Serengil ve Yaşar İpek gibi ünlülerin de düğün çekimlerini yapan KIRATLI, Polat Renaissance, Çırağan Palace Kempinski, Ada Beach Club Heybeliada, Koç Müzesi, Kibrithane, Kennedy Lodge, Adile Sultan Kasrı ve Sait Halim Paşa Yalısı gibi bir çok ünlü mekanlarda organizasyonlar yapmakta ve AYNA GRUBU’nun (Erhan Güleryüz) müzik kliplerini çekmeye devam etmektedir.

National Geographic Türkiye Birinciliği ve bunun gibi bir çok ödülü olan KIRATLI’nın eserleri saygın dergilerde yayınlanıp TV programlarına konu olmaktadır.